Yönetici, Personel ve Makam Ofis Mobilyaları

 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşu.
 • Makam, Yönetici ve Personel Mobilyaları
 • Toptan Ofis Mobilyaları
 • Ofis Mobilya İmalat ve Satışı
 • İstanbul içi 1000 tl üzeri Ücretsiz Kargo...
 • Masko 3000 m2 Büro Mobilya Mağazası
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • 3000 m2 Showroom, A Kalite hizmet...
 • Projeli Anahtar Teslim işler...
 • Masko 'nun en büyük ofis mobilya mağazası...
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • 3000 m2 teşhir alanı...
 • mobilyaSiparisi.com Teknik Ofis Mobilyaları kuruluşudur.
 • Perakende Büro Mobilyaları
 • Modern Ofis Mobilyaları
 • Her bütçeye uygun ofis mobilyaları...
 • Masko Ofis Mobilyaları
 • Ofis Büro Mobilyaları
 • Kampanyalı Ofis Mobilyaları
Değerli ziyaretçimiz. Web Sayfamızı güncelliyoruz. Dilerseniz www.teknikofis.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 0(212) 675 03 06

Gizlilik

GİZLİLİK POLİTİKASI1. İşbu Gizlilik Politikası, Site’de yer alan ve zaman zaman Teknik Ofis tarafından değiştirilebilecek Kullanım Koşullarında belirtilen Teknik Ofis ve Kullanıcı arasında akdedilmiştir. İşbu Gizlilik Politikasında yer alan ifadeler aksi ifade edilmedikçe Kullanım Koşullarında tanımladıkları anlamlara geleceklerdir.

2. Site’ye üyelik sıfatının kazanılması için Ziyaretçilerin kendileri ve/veya şirketleri ilgili bir takım bilgileri (isim-soyadı, telefon, adres, e-posta adresleri gibi) formlar yoluyla Teknik Ofis’ya vermeleri gerekmektedir. Teknik Ofis, Kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için çeşitli formlar yoluyla talep ettiği ve/veya Kullanıcılardan tarafından kendisine iletilen türlü bilgi (firma adı-isim, firma bilgileri, mobilya aksesuar ile ilgili ilgi alanlarınız, e-posta vb.) (“Bilgiler”), dosya, resim, vb. görsel, yazınsal ve işitsel içerikleri kanuna, hukuka ve işbu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikasına aykırı olmamak kaydıyla kullanabilir.

3. Teknik Ofis nın güvenliği arttırılmış bilgisayarlarında toplanan bu Bilgi ve İçerikler; Teknik Ofisin sezona yönelik özel kampanya çalışmaları, kurumsal müşteri profillerine yönelik mağaza veya internet bazlı özel promosyon faaliyetlerinin organize edilmesi ve istenmeyen e-postaların iletilmesi veya iletilmemesine yönelik kurumsal müşteri önceliklerine göre yapılan “kategorizasyon” çalışmalarında ve sadece Teknik Ofis bünyesinde kullanılmaktadır. Teknik Ofis, Kurumsal üyelik formlarından toplanan bilgileri, Kurumsal üyenin onayı, haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve kesinlikle satmamaktadır.

4. Bilgiler, Site’deki yeniliklerden ve etkinliklerden Kullanıcıları haberdar etmek, Site’yi önerileriniz doğrultusunda geliştirmek amacıyla kullanılabilir. Teknik Ofis tarafından talep edilen bilgiler veya Kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Sitesi üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler Teknik Ofis ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir. Ayrıca söz konusu bilgiler Kullanıcılara hizmet vermek, Teknik Ofis tarafından verilen hizmetleri sürdürmek, korumak ve geliştirmek amacıyla denetim, araştırma ve analiz yapmak, yeni Hizmetler geliştirmek amacıyla kullanılabilir.

5. Site’deki sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve Sitede çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, Teknik Ofis, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

6. Aşağıda belirtilen durumlarda Teknik Ofis, işbu gizlilik politikası hükümleri dışına çıkarak Kullanıcılara ait kişisel bilgileri açıklayabilir. Bu durumlar;
a. Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlülükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulmasının;
b. Kullanıcı rızasının alındığı;
c. Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesinin ve
d. Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi verilmesinin gerekli olduğu hallerdir.


7. Teknik Ofis, kişisel bilgileri yasalar ve işbu gizlilik politikası ve Kullanıcı Koşulları kapsamında özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Ancak işbu kişisel bilgilerin Site’nin kamuya açık alanlarında yayınlanarak diğer kullanıcı ve 3. kişilerin kullanımına sunulması halinde Teknik Ofis’nın Kullanıcı karşı herhangi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır.

8. Teknik Ofis, Kullanıcıların Sitesini kullanımı hakkındaki bilgilerini teknik bir iletişim dosyasını (Cookies) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir web sitesinin, kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir site hakkında durum ve tercihleri saklayarak internetin kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, Sitesini kaç kişinin kullandığını, bir kişinin Sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar kaldığı hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekten veya e-postasından veri veya başka herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır. Ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

9. Teknik Ofis, işbu gizlilik politikası hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak suretiyle değiştirebilir. 10. İşbu Gizlilik Politikası ve zaman zaman Gizlilik Politikasında yapılacak değişiklikler, Teknik Ofis tarafından Site içerisinde ilan edildiği tarihte yürürlülük kazanır. Kullanıcılar, Gizlilik Politikasını ve yapılacak değişiklikleri Siteyi kullanmakla kabul etmiş olmaktadır.


Showroom 1 - Ofis Mobilyaları Mağazamız

Masko 5A Blok No: 19-21-23 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 03 06
Faks : 0(212) 675 12 22
Showroom 2 - Ev Mobilyaları Mağazamız

Masko 5B Blok No: 14 İkitelli / Başakşehir / İstanbul

Tel   : 0(212) 675 00 43
Faks : 0(212) 675 00 07
Copyright © 2014 - www.mobilyasiparisi.com
Bizi takip edin